Branislav Zubričaňák 6.dan

Tréner s licenciou na karate, špecializovaný na súborné cvičenia ,,kata,,. Venuje sa štýlom Shito-ryu a Goju-ryu, karate sa venuje od roku 1987.  Takisto Branislav Zubričaňák má licenciu kondičného trénera. Branislav Zubričaňák vychoval veľe pretekárov a medailistov, spomenúť môžeme zoprár : Ingrida Suchánková, Adela Vlasáková, Jozef Hrušovský, Alexander Matečný, Lucia Mrázová, Jakub Králik, Linda Filipovičová, Romana Harasníková, Klaudia Mičková, Bibiana Mojžišová, Romana Havierová, Simona Plocková, Miloš Kotlárik, Alexandra Kohútová, Michelle Grznárová, Viktória Kadlecajová, Linda Predanocy, Vladimír Juríček, Kristián Kosík, Michal Soukup, Laura Pavlíková, Nina Knazovčíková a mnoho ďaľších…

Branislav Zubričaňák úspešne zložil skúšky technickej vyspelosti 6. dan v Shito-ryu a v Goju ryu v roku 2020 v Taliansku. Tréner, ktorý pomáha s napredovaním systému karate je Mr. Mirio Maninni 8.dan, ktorý pravidelne usmerňuje našich karatistov na Slovensku.

Branislav Zubričaňák je majster Slovenska v kata veteráni do 35 rokov ( Slovak karate union ,,SZK,, ) v roku 2020, štvornásobný majster Slovenska v kata veteráni do 35 rokov s štýle Shito-ryu v rokoch 2019, 2020 a 2021 a 2022, v roku 2018 skončil na druhom mieste ( Slovenská asociácia Shito-ryu ), ďalej skončil na prvom mieste na online kata world championship online v stýľe Shito-ryu v roku 2021. V roku 2018 v Taliansku skončil na treťom mieste na Majstrovstvách Európy v Shito-ryu karate v kategórii kata veteráni + 35 rokov, ďalej skončil na prvom mieste na EUROCUP Istria v kategórii kata veteráni + 35 rokov, do   45 rokov v roku 2021 v Chorvástsku v meste Poreč, ďalej skončil na 5.mieste na US Open v Las Vegas v roku 2018 v kategórii kata veteráni do 35 rokov, ďalej skončil na druhom mieste na Trstenskom pohári ,,online súťaž,, v roku 2021 v kategórii kata veteráni + 35 rokov, ďalej skončil na druhom mieste na Grand Prix Žilina ( online súťaž ) v roku 2021 v kategórii kata veteráni + 35 rokov a ešte skončil na 2.mieste na  Zvolen Cup 2021 ( online súťaž ) v kategórii kata veteráni + 35 rokov. Branislav Zubričaňák, získal viacero medailí a ocenení v karate za dlhoročnú prácu ako trénera, rozhodcu a ako aj pretekára.

Od roku 2017 pravidelne trénuje Nórskych karatistov a pripravuje ich na súťaže v súbornych cvičeniach kata. Pravidelne vedie dva krát ročne karate camp v Nórsku, pravidelne vedie jeden krát ročne karate camp na Slovensku. Branislav Zubričaňák bol 14 rokov rozhodocom v karate a takisto dlhoročný členom výkonného výboru karate : Slovak karate union ( SZK ). 

V dnešnej dobe Branislav Zubričaňák trénuje pretekárov ,,katárov,, v meste Trenčín, Prievidza a v Nórsku, spolupracuje s majstrom Miriom Maninnim 8.dan ( Taliansko ), s majstrom Petrom Baďurom 8.dan ( Slovensko ).